W dzisiejszych czasach obecność w Internecie stała się dla firm koniecznością.

Profesjonalnie wykonana strona internetowa to wymóg dzisiejszych czasów i żadna firma, która chce być konkurencyjna na rynku, nie może się bez niej obejść. Dobra strona to skuteczna reklama działająca 24h na dobę i 7 dni w tygodniu, która może dotrzeć do tysięcy osób poszukujących w Internecie usług bądź towarów.

Najważniejszym aspektem jest by posiadana przez nas strona spełniała stawiane przed nią zadania. Dlatego tworzone przez nas strony są przejrzyste i dostosowywane zarówno do potrzeb, jak i specyfiki działania Klienta. Jednocześnie wykorzystujemy technologie są zgodne z standardami SEO.  Każdy projekt jest analizowany osobno i dostosowywany do celu, jakim jest pozyskanie przez Państwa nowych kontrahentów.

Planujesz rozpocząć sprzedaż w Internecie? Twoja konkurencja już sprzedaje? A może masz juz sklep internetowy, ale nie odpowiadają Ci jego możliwości lub skuteczność?

 

Mamy dla Ciebie sprawdzone, użyteczne rozwiązanie – skuteczny sklep internetowy, którego ofertę widzi się od razu po założeniu kilka milionów internautów – dzięki bezpłatnej, w pełni automatycznej integracji z Ceneo.pl – największą polską porównywarką cen. Sklep obsługujący płatności elektroniczne – mamy dla Ciebie specjalną ofertę na obsługę kart kredytowych i płatności elektronicznych.

Oferujemy Ci rozwiązanie sklepowe, cieszące się zaufaniem Klientów.

Przykładowe realizacje:

www.toprtvagd.pl

www.rowery4u.pl

www.carltons-store.de

www.mambi.pl

www.perfumy87.pl

 

Nasz system zarządzania treścią (CMS) serwisu internetowego to narzędzie pozwalające na szybką budowę i aktualizację treści stron internetowych bez znajomości zagadnień programistycznych.

Oto zalety systemu CMS:

  • Treści serwisu internetowego wprowadzane są przez pracowników, którzy nie muszą posiadać umiejętności programowania, czy edytowania stron WWW
  • Dane oddzielone są od formy graficznej. Szablony dbają o spójny wygląd całości witryny internetowej. Dodanie nowej strony nie wymaga prac graficznych, czy programistycznych
  • Gdy potrzebna jest wymiana szaty graficznej (np. z okazji świąt), wystarczy tylko zmienić szablon graficzny strony.
  • Dostęp do statystyk ma temat gości serwisu.
  • System wspomaga tworzenie stron wielojęzycznych

 

Przykładowe realizacje:

http://www.zelaznyorzel.com.pl/

http://www.itbiurorachunkowe.pl/

 

Jeśli chcecie państwo zaistnieć w Internecie ale nie potrzebujecie rozbudowanego serwisu ta oferta będzie dla Was.

Na stronie takiej klient znajdzie podstawowe informacje na temat Państwa usług a także mapę dojazdu.Ze względu na prostą budowę strony te są szybko indeksowane w wynikach wyszukiwarki.