Wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom umożliwiamy zakup odpowiednich usług związanych z pozycjonowaniem takich jak katalogowanie , dodawanie do precli wraz z pisaniem artykułów czy zakup punktów do systemów SWL. A także pośredniczymy w zdobywaniu fanów dla facebooka oraz usługi G+.

 

Aktualnie część firm posiada własne działy IT niejednokrotnie nie potrzebują one wierzącej usługi pozycjonowania, a jedynie wsparcia niektórych elementów związanych z działaniami SEO.

 


 

Katalogowanie jest jedną z najważniejszych i najskuteczniejszych metod pozycjonowania. To dzięki niej można wypozycjonować praktycznie każdy serwis internetowy czyli sprawić, że będzie on lepiej widoczny we wszystkich wyszukiwarkach Internetowych. Katalogowanie jest procesem ciągłym, który polega na dodawaniu kolejnych wpisów do katalogów internetowych. Systematyczne działania skutkują wyświetlaniem się promowanej strony w wynikach wyszukiwania od 1 do 10 w najpopularniejszych wyszukiwarkach, w tym w GOOGLE. Poprzez katalogowanie pozyskiwane są linki. W ten efektywny sposób można wypromować każdą stronę, a na dodatek zareklamować produkty i usługi. Usługa katalogowania jest jedną z najlepszych oraz najefektywniejszych usług, dzięki którym można skutecznie wypromować firmy w Internecie. Użytkownicy, którzy on-line poszukują informacji, z łatwością będą mogli dotrzeć do wybranych katalogów oraz promowanych serwisów. Dotrzeć do Twojej strony www! (źródło: wikipedia).

Aktualnie katalogowanie częściowo straciło na znaczeniu. Nie mniej jest jedna z podstawowych i pierwszych czynności jakie należy wykonać dla Świerzych stron (ewentualnie stron które nie były pozycjonowane wcześniej lub okres jaki minął od ostatniej usługi jest długi).

Aktualnie w naszej ofercie znajdziecie państwo standardowa usługę katalogowania (w paczkach po 100 katalogów ) oraz katalogowanie + usługa ta różni się od standardowego katalogowania tym że każdy wpis jest dodatkowo do pozycjonowywany np poprzez umieszczenie linku w bazie SWL do danego wpisu lub np z artykułu typu pressel pages lub innego katalogu. Wszystko to wpływa na szybsze za indeksowanie danego wpisu i zwiększa jego moc.